Vítejte v Roubence Na Stopě


Celou roubenku obklopuje vůně dřeva, které spolu s kamenem a sklem hraje mezi použitými materiály hlavní roli. Našim cílem bylo vytvořit něco, co přirozeně zapadá do prostředí Krušných hor, které jsou zatím stále tak trochu zapomenuté. Důraz jsme kladli také na lokálnost materiálů a na nadčasovost – velká okna, skrz která dům otevřeme přírodě.

Celkově je prostor koncipovaný tak, aby se vám v něm dobře odpočívalo a abyste si mohli užít zasloužené nicnedělání. To se samozřejmě odráží i ve vybavení interiéru. Útulnost a příjemnou atmosféru dodává prosklený krb a také klavír, na který si můžete kdykoliv zahrát a hudba se potom krásně ponese celým domem.

Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, kde si můžete připravit něco dobrého k snědku nebo připravit ranní kávu. Zde se budete cítit jako doma. Tu pravou domácí atmosféru si můžete zpříjemnit posezením u krbu, který v zimě po celodenní lyžovačce zahřeje, saunou s výhledem na vrcholky Hrebečné, nebo posezením u venkovního grilu v letních měsících.

Ať už jste nadšení outdooroví sportovci, nebo si jen chcete užít čas s rodinou, chalupa vám dovolí vypnout a užít si atmosferu Krušných Hor.

Okolí plné výletních cílů

Region, kterému se kdysi říkalo stříbrný trojuhelník, nabízí nepřeberné množství aktivit. Ať už hledáte dobrodružství nebo odpočinek, zde si každý najde to své.

V zimních měsících stačí vyjít ze dveří ven a ocitnete se na perfektně upravených běžeckých tratích Krušnohorské magistrály, nebo na sjezdovkách moderního Skiareálu Plešivec odkud se dostanete do lyžařského údolí Merklin.

Na Plešivci objevíte v létě lanové centrum, půjčovnu kolobežek, kol, bugin nebo terenních čtyřkolek a další atrakce.

V zimě si tu navíc můžete vyzkoušet snowkiting.

Lyžařské středisko má 6 lanovek a celkem 8 km sjezdovek. Naopak v létě na vás čekají horské túry, horolezecké a cyklistické trasy, nebo také golfová hřiště v nedalekých Karlových Varech nebo Sokolově.

Naše tipy

S elektrokolem po okolí

Máte rádi projížďky na kole, ale odrazují vás sáhodlouhé kopce? Půjčte si elektrokolo nebo elektrokolobezku a prozkoumejte okolí. Nakonec zjistíte, že i kopce můžete mít rádi. .

Pro děti

Vezměte své ratolesti do cínového dolu Mauritius s prohlídkou štoly Kryštof. Určitě vyzkoušejte snowkiting a obdivujte krásy rašeniliště na začátku města Abertam.

Vyzkoušejte snowkiting

Nahlédněte na region Krušných Hor z jiné perspektivy.

www.dulmauritius.cz

www.skiarealplesivec.com

www.trailparkplesivec.cz

www.faustuv-dvur.cz

www.elldus.de